Klapki

Zielone klapki Lecco

LECCO Zielone ażurowe klapki na niskim słupku 6,5 cm

Zielone klapki Lecco zostały zaprojektowane na słupku wysokim na 6,5 cm. Słupek w przekroju ma kształt prostokąta. Obcas obciągnięty jest skórą i wykończony szeroką na 1 cm metalową złotą wstawką. Wysokość obcasa została tak dobrana, aby współgrała z cholewką i aby klapki były wygodne w noszeniu. Do każdej pary dołączamy zapasowe fleki.

Stylizacja cholewki

Cholewka wykonana z naturalnej skóry zamszowej, powlekanej strukturalnym materiałem w kolorze zielono złotym z wyraźnie widoczną strukturą skóry węża. Tak wykończona skóra jest bardzo miękka i dobrze układa się do stopy. Projektując cholewkę wzorowaliśmy się na liściach filodendronu Monstery Dziurawej, co w efekcie końcowym zaowocowało nietuzinkowym kształtem. Przez środek cholewki przechodzi gruby ozdobny szew łączący dwie części cholewki imitujący główny nerw liścia.

Powierzchnia cholewki zawiera szereg fikuśnych otworów, dzięki czemu stała się ona ażurowa i przewiewna, mimo, iż sięga dosyć wysoko a stopa wchodzi bardzo głęboko.  To wszystko wraz z dobrze dobranym obcasem nadaje bardzo ciekawy i intrygujący wygląd klapkom.

Wykończenie wnętrza

Wnętrze klapek zostało wykończone naturalną kozią skórą, zapewniając miłe doznania dla stopy i odpowiednią wentylację. Wkładka ma specjalny wykrój i jest ozdobnie obszyta a pod nią została umieszczona specjalnie profilowana gąbka dla odpowiedniej amortyzacji stopy i wychody chodzenia. Spód klapek jest wykończony podeszwą syntetyczną, dzięki czemu jest on bardziej odporny na ścieranie niż w przypadku podeszwy skórzanej i mniej śliski.

Klapki Lecco są bardzo wygodne, produkowane w rozmiarach 35 – 40 w tęgości F (szczupła). Klapki te dobrze prezentują się do jeansów, letnich sukienek i spódniczek. Jeżeli szukasz ciekawych klapek na niskim słupku i masz szczupłą stopę, to ten model spełni Twoje oczekiwania.