Sandałki

Czarne sandały Caligari

CALIGARI - czarne sandałki na szpilce 10,5 cm.

Czarne sandałki Caligari zaprojektowaliśmy na cienkiej szpilce o wysokości 10,5 cm. Obcas jest obciągnięty skórą lakierowaną. Jest to klasyczna wysoka szpilka, dzięki czemu sandałki stają się delikatne a linia obcasa idealnie współgra z linią pięty. Tej wysokości obcasy wysmuklają nogi podkreślając kobiecość. Do każdej pary dołączamy zapasowe fleki.

Stylizacja cholewki

Cholewka cięta laserowo wykonana z dwóch rodzajów skór. Skóra lakierowana dodaje elegancji a zamszowa subtelności. Całość cholewki składa się z ostrych cięć figur geometrycznych sięgających wysoko ponad śródstopie z naprzemiennie ułożonej skóry lakierowanej i zamszowej. Palce są trzymane przez dwa paski, jeden w postaci nieregularnych kształtów połączonych ze sobą a drugi gładki z lakierowanej skóry. Tył sandałów to odkryta pięta z szerokim na 1,4 cm paskiem z klamerką zapinaną na pięcie będącego przedłużeniem linii cholewki.

Wizualnie cholewka ma szereg elementów delikatnych i masywnych, które razem tworzą bardzo ciekawą kompozycję. Skóra użyta do produkcji została specjalnie podklejona dodatkową warstwą, aby uzyskać odpowiednią sztywność i odpornośc na wypychanie oraz odkształcanie się cholewki. Podeszwa sandałek została dodatkowo ozdobiona złotą blaszką, która podkreśla elegancję modelu.

Wykończenie wnętrza

Wnętrze sandałek zostało wykończone naturalną kozią skórą, zapewniając miłe doznania dla stopy i odpowiednią wentylację. Wkładka dobrze dopasowana do kształtu podeszwy, a pod nią została umieszczona specjalnie profilowana gąbka dla odpowiedniej amortyzacji stopy i wychody chodzenia. Odkryta część palcowa jest wykończona czarną skórą lakierowaną, pod którą również znajduje się specjalna miękka gąbka. Spód sandałek jest wykończony podeszwą syntetyczną, dzięki czemu jest on bardziej odporny na ścieranie niż w przypadku podeszwy skórzanej i mniej śliski.

Sandały Caligari są wygodne jak na wysokość 10,5 cm, produkowane w rozmiarach 35 – 41 w tęgości G (standardowa). Szpilki te dobrze prezentują się do letnich sukienek, spódniczek a także do różnych stylizacji biznesowych i wieczorowych Jeżeli szukasz modnych wysokich szpilek to ten model może okazać się strzałem w dziesiątkę.