Historia marki VICTORIA GOTTI

01. Profil marki

Victoria Gotti to marka luksusowych butów damskich, oferująca unikalne kolekcje utrzymane w najnowszych trendach mody.

Początki Marki Victoria Gotti sięgają 1988 r. kiedy to w zakładzie szewskim ADONIS z siedzibą w Kościelcu koło Częstochowy ruszyła ręczna produkcja. Poprzez kolejne lata zdobywaliśmy doświadczenie i zaufanie klientek, dostarczając produkty wysokiej jakości. W 2016 roku zdecydowaliśmy o zastrzeżeniu znaku towarowego VICTORIA GOTTI ® i oficjalne wprowadzenie marki na rynek Polski.

Pierwsze kolekcje cechowały modny design, dbałość o szczegóły i wyjątkową wygodę noszenia. Tworzone przez nas kolekcje odnosiły natychmiastowy sukces, dzięki czemu marka VICTORIA GOTTI stawała się coraz bardziej rozpoznawalna oraz zyskała szerokie grono lojalnych klientek . Rozwój marki jest integralną częścią strategii firmy, dlatego też nieustannie inwestujemy w nowoczesne technologie jednocześnie zachowując rzemieślniczy charakter produkcji. W 2018 r. oddaliśmy w ręce naszych klientek nowoczesną, internetową platformę zakupową, dającą naszym klientkom łatwy dostęp do naszych nowych kolekcji.

Dział projektowy

02. Design

Indywidualność projektów, to odzwierciedlenie Pasji tworzenia butów przez naszych projektantów

Kariera naszych projektantów zaczęła się na wydziale projektowania mody, gdzie poznawali sztukę tworzenia butów. Dzisiaj z pasją projektują i konstruują unikalne wzory, ręcznie odszywając i dopasowując cholewki. Tworzone przez nich buty zachwycają wyglądem z uwzględnieniem wygody i aktualnych trendów mody.

SEVILLA - wysokie czarne zamszowe szpilki na 11,5 cm obcasie
VIGO czerwone szpilki na 11 cm obcasie
FIRENZE - czarne czółenka na słupku 10,5 cm z odkrytą piętą
LECCO złote ażurowe klapki na niskim słupku 6,5 cm

Precyzja detali

03. Studio marki

Precyzyjne wykończenie i subtelnie dobrane dodatki

Dbamy o każdy szczegół wykończenia. Używane przez nas skóry pochodzą z najlepszych renomowanych włoskich garbarni, dlatego wraz z precyzyjnie dobranymi dodatkami nasze buty prezentują najwyższą jakość i staranność wykończenia.