RENOMOWANY PRODUCENT POLSKIEGO OBUWIA DAMSKIEGO

O FIRMIE

Firma ADONIS powstała w 1988 roku w niewielkiej miejscowości Kościelec koło Częstochowy. Zakład produkcyjny założony przez Jacka Kowalczyka, który przez lata doskonalił swój fach obuwniczy zachowując tradycyjne, rzemieślnicze techniki produkcji. Z czasem mała, rodzinna firma ręcznie szyjąca buty przekształciła się w wielki zakład produkcyjny. Skórzane obuwie damskie cieszyło się coraz to większą popularnością. Niezwykle wysoka jakość włoskiej klasy skór, doskonałe wykończenie i innowatorski design sprawiły, że firma zaczęła produkcje hurtową na cały europejski rynek zaopatrując magazyny wielu znanych marek.

Kolekcje tworzone są uwzględniając najnowsze trendy mody, projektowane w połączeniu z doskonałym i oryginalnym wzornictwem. Adonis to firma, która stawia na rozwój nieustannie wzbogacając swoją produkcję nowymi rozwiązaniami technologicznymi.

Produkujemy obuwie perfekcyjne, wygodne, luksusowe, najwyższej klasy i jakości.

Obecnie hale produkcyjne wyposażone są w nowoczesny park maszynowy , a dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze kierowniczej oraz załodze firma cały czas rozwija się i zyskuje nowe rzesze odbiorców.

Docelowym założeniem firmy Adonis jest projektowanie, tworzenie i sprzedaż polskiego obuwia damskiego pod własną marką Victoria-Gotti, która funkcjonuje od 2016 roku.